Sprzedaż węgla gospodarstwom domowym na cele opałowe
OGŁOSZENIE
Informujemy, że Gmina Kozienice od dnia 12 września 2024 r. będzie kontynuowała sprzedaż węgla gospodarstwom domowym na cele opałowe.
Węgiel – groszek ( groszek II Wesoła) może kupić każda osoba, bez konieczności składania wniosku, bez limitu ilościowego oraz ograniczeń terytorialnych
w CENIE 1200 zł/tona
po dokonaniu wpłaty na konto nr 39 1240 5703 1111 0000 4899 3382
Podając w tytule przelewu: Zakup węgla – imię i nazwisko nabywcy, nr tel., adres nabywcy
Sprzedaż będzie odbywać się do wyczerpania zapasów ( stan zapasu węgla – 11 ton).
Cena węgla nie zawiera kosztów dostawy do gospodarstwa domowego.
Zapraszamy do pokoju 102 Urzędu Miejskiego w Kozienicach po odbiór faktury oraz złożenie pisemnego oświadczenia potwierdzającego wykorzystanie zakupionego węgla do własnych celów grzewczych
Po odebraniu faktury i dokonaniu płatności punkt dystrybucji skontaktuje się z osobami zainteresowanymi w celu umówienia odbioru węgla ze składu przy ul. Głowaczowskiej 39
w Kozienicach.
