Wystawa „Bliskość, która buduje” autorstwa Weroniki i Wiktorii Krekory w ramach cyklu „Wtorki ze sztuką w KDK”
7 lipca 2026 r. o godz. 17.00, w ramach cyklu „Wtorki ze sztuką w KDK”, zapraszamy na otwarcie wystawy „Bliskość, która buduje” autorstwa Weroniki i Wiktorii Krekory w sali wystawowej Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach.
Szczegóły dostępne na stronie: https://dkkozienice.pl/index.php?id=12950
