Logo Miasta Kozienice

„Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt ANTENKA 2026 ” - wydarzenie objęte Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice

PLAKAT_2026_Antenka_page-0001

Turniej pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Kozienice Mariusza Prawdy.

W turnieju udział biorą: 

LTS LEGIONOVIA, LEGIA WARSZAWA, MUKS RADOMKA RADOM, UKS BETA PIONKI, UKS GEPARD WIERZBICA,

FUKS SULEJÓW, WTS WARKA, AT VOLLEY TEAM RADOM oraz organizator UKS JEDYNKA PRZY PSP 1 KOZIENICE

                                   6.03. 2026 r.

godz. 16.00 - 20.00 gry eliminacyjne w grupach

                                     7.03. 2026 r.

 Godz. 9.00 - 14.00 dalsze gry eliminacyjne

         godz. 16.00 - 19.00 gry play - off

                                   8.03. 2026 r.

    godz. 9.00 - 13.00 gry o miejsca

    godz. 13.30 zakończenie turnieju

 

Lokalizacja:

Hala sportowa KCRiS

Organizator:

UKS Jedynka

Zapraszamy, wstęp wolny.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia