Logo Miasta Kozienice

15. Spotkanie literackie z cyklu „Witryna”

PLA-WitrynaWIOSNA2026_(1) 

18 kwietnia 2026 r. zapraszamy do Centrum Kulturalno-Artystycznego w Kozienicach na 15. Spotkanie literackie z cyklu „Witryna”, podczas którego odbędzie się prezentacja poezji grup „Erato” i „Tygiel”, promocja antologii „Dojrzałość” oraz spotkanie z Anetą Kamilą Sieradz.  

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły dostępne na stronie: https://dkkozienice.pl/index.php?id=12774

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia