Logo Miasta Kozienice

Konkurs plastyczny pod nazwą "Plakatem w smog!"

Konkurs_plastyczny_-_Plakatem_smog!_PLAKAT 

Gmina Kozienice ogłasza konkurs plastyczny pod nazwą  „Plakatem w smog!”. Konkurs skierowany jest do dzieci oddziałów przedszkolnych i uczniów klas 1-8 szkół podstawowych działających na terenie Gminy Kozienice. Konkurs polega na wykonaniu plakatu  o tematyce antysmogowej, który posłuży jako inspiracja do przygotowania materiałów graficznych informujących mieszkańców Gminy Kozienice o konieczności dbania o dobrą jakość powietrza oraz walce ze smogiem.

Temat prac powinien być związany z mazowiecką uchwałą antysmogową, przyjętą przez Sejmik Województwa Mazowieckiego w celu ograniczenia negatywnego oddziaływania na zdrowie ludzi oraz środowisko, spowodowanego zanieczyszczeniem powietrza powstałym wskutek spalania paliw stałych w budynkach mieszkalnych. Prace powinny promować prawidłową postawę społeczną tj. właściwy stosunek do środowiska naturalnego.

Celem konkursu jest podnoszenie świadomości ekologicznej oraz promowanie zachowań mających na celu ochronę środowiska naturalnego, w tym ochronę powietrza.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 22 listopada 2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy
Format: pdf, 111.46 kB
Regulamin konkursu
Format: pdf, 143.18 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności