Logo Miasta Kozienice

I Forum Samorządów Uczniowskich w ramach realizacji projektu „Kozienice dla Młodzieży”

W dniu 18.11.2025r. odbyło się I Forum Samorządów Uczniowskich.

Wydarzenie zrealizowano w ramach projektu "Kozienice dla Młodzieży".

Było to pilotażowe spotkanie, które zapoczątkowało debatę w poszerzonej formule: MRM i Samorządy Uczniowskie.

Celem Forum było wzmocnienie współpracy pomiędzy MRM w Kozienicach a samorządami uczniowskimi szkół z terenu Gminy Kozienice, stanowiących reprezentację najbardziej aktywnych kręgów młodzieży szkolnej. Uczestniczyli w nim przedstawiciele szkół podstawowych oraz średnich.

Po uroczystym otwarciu Forum przez Pana Roberta Boryczkę, Zastępcę Burmistrza Gminy Kozienice ds. Społecznych, młodzieżowi radni I kadencji zaprezentowali najważniejsze dla nich wydarzenia, w których brali udział.

Kolejnym etapem były warsztaty integracyjne umożliwiające wszystkim uczestnikom poznanie się i tworzące podłoże pod skuteczną współpracę w grupach poświęconą zagadnieniom problemowym.

 

 

Warsztaty w ramach Forum poprowadziły Panie z Fundacja Go'n'Act - Anna Włodarczyk oraz Ola Synowiec.

 

 

Zadanie pn. „Kozienice dla Młodzieży” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych Rad Gmin/Powiatów i Dzielnic m. st. Warszawy pn. Mazowsze dla Młodzieży 2025”.

Realizacja na podstawie Umowy o udzielenie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego - Umowa nr W/UMWM-UU/UM/OR/1623/2025 z dnia 22.05.2025 r.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności