Logo Miasta Kozienice

Dofinansowanie dla Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kozienicach w ramach Instrumentu „Mazowsze dla Młodzieży 2026”

logotypy_połączone 

Gmina Kozienice po raz drugi pozyskała dofinansowanie na rzecz wzmocnienia działań Młodzieżowej Rady Miejskiej w Kozienicach w ramach Instrumentu „Mazowsze dla Młodzieży”. 

Projekt "Kozienice dla Młodzieży 2026" z maksymalną liczbą punktów znalazł się na liście rankingowej przyjętej uchwałą nr 26/26 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 24 marca 2026 r. w sprawie udzielenia przez Województwo Mazowieckie pomocy finansowej na realizację zadań w ramach Samorządowego Instrumentu Wsparcia Inicjatyw Młodzieżowych Rad Gmin/Powiatów i Dzielnic m.st. Warszawy pn. „Mazowsze dla Młodzieży 2026”.

Projekt „Kozienice dla Młodzieży 2026” otrzymał dotację w wysokości 25 000,00 zł, całość projektu wraz z 10% wkładem własnym  Gmina Kozienice wynosi 27 777,78 zł.

 

Celem projektu jest wzmacnianie działań MRM w Kozienicach polegających na:

  • zorganizowaniu działań edukacyjnych dla młodzieżowych radnych, w szczególności szkoleń, warsztatów z zakresu edukacji obywatelskiej oraz rozwijających kompetencje merytoryczne, społeczne i przywódcze,
  • zrealizowaniu inicjatyw zgłoszonych przez młodzieżowych radnych,
  • prowadzeniu działań informacyjno-promocyjnych,
  • podnoszeniu kompetencji opiekunów MRM.

Lista beneficjentów:

https://mazovia.pl/pl/bip/komunikaty/mazowsze-dla-mlodziezy-2026-lista-beneficjentow.html

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności